پشم شیشه

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم برای خرید پشم شیشهتجهیزات ایمنی در برابر پشم شیشهاستفاده از فناوری نانو در پشم شیشهپایداری زیستی محیطی پشم شیشهخرید پشم شیشهسوالات متداول
پشم شیشه - حبیبی تجارت

نکات مهم برای خرید پشم شیشه

پشم شیشه به دلیل ویژگی های مثبت متعدد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. اما واقعیت این است، در شرایطی می توان به بهترین نتیجه از خرید پشم شیشه دست پیدا کرد که انتخاب استانداردی داشته باشید. برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع الیاف عایق حرارتی و صوتی لازم است موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

پرز موجود در پشم شیشه برای سلامتی ریه مضر بوده و حضور آنها در هوا منجر به مشکلات و بیماری های تنفسی میشود. به همین دلیل بهتر است پشم شیشه های فویل دار را انتخاب کنید.

پشم شیشه های موجود در بازار دارای ضخامت های متفاوتی می باشند و بر همین اساس نیز میزان عایق بودن و کاربردهای متفاوتی دارند. با توجه به نوع کاربرد مد نظر گزینه های مناسب با ضخامت ایده آل را انتخاب کنید.

اگر قصد خرید پشم شیشه برای عایق بندی لوله و تاسیسات را دارید، بهترین گزینه نوع لوله ای این الیاف های عایق می باشد. برای عایق کردن کف و سقف ساختمان ها بهتر است نوع رولی یا پتویی را انتخاب و برای پوشاک و تولید لحاف پشم شیشه های متری را خریداری کنید. به عبارت دیگر، تنوع در این الیاف های عایق بسیار زیاد می باشد و متناسب با نوع کاربرد لازم است گزینه ایده آل را انتخاب کنید.

در محیط های مرطوب به نوع روکش استفاده شده بر روی پشم شیشه دقت کنید؛ بهتر است گزینه هایی را انتخاب کنید که روکش آنها نم و رطوبت محیط را به خود جذب نکند، چون پشم شیشه عایق رطوبتی به شمار نمی رود..

پشم شیشه - حبیبی تجارت

تجهیزات ایمنی در برابر پشم شیشه

 پشم شیشه از مواد بازیافتی و شیشه ای تولید شده و در نهایت به صورت الیاف سوزنی فشرده در شکل لوله ای، تخته ای و رولی مورد استفاده قرار میگیرند. الیاف موجود در این مواد عایق در صورت ورود به ریه منجر به بیماری های تنفسی خطرناک شده و سرطان زا می باشند. به منظور جلوگیری از بروز این مشکلات، استفاده از تجهیزات ایمنی در برابر پشم شیشه برای کارگران فعال در کارخانه های تولید این مواد و همچنین افرادی که در زمینه فروش و نصب آنها فعالیت دارند الزامی می باشد. از جمله این تجهیزات ایمنی می توان به عینک و دستکش و ماسک های قوی اشاره نمود.


برای خواندن مطالب درمورد قیمت پشم شیشه میتوانید:

استفاده از فناوری نانو در پشم شیشه

به منظور بهبود ضریب نفوذ مواد عایق و افزایش راندمان و کارایی آنها و همچنین جلوگیری از آسیب وارد شدن به محیط زیست، در سالهای اخیر فناوری نانو برای تولید این مواد به کار گرفته شده است. برندهای مختلف داخلی و خارجی از این فناوری استفاده نموده و نمونه هایی همچون پشم شیشه با الیاف ارگانیک شیمیایی و معدنی و همچنین پشم شیشه با الیاف مکانیکی را می توان در این زمینه نام برد. این مواد عایق از نظر کیفیت و دانسیته در سطح مطلوبی بوده و البته قیمت آنها از نمونه های معمولی گران تر می باشند.

پشم شیشه - حبیبی تجارت

پایداری زیستی محیطی پشم شیشه

 

در صنعت تولید مصالح ساختمانی و الیاف های عایق و غیره توجه به سلامت محیط زیست اهمیت زیادی دارد. از مهم ترین مزایای پشم شیشه های مختلف می توان به تولید آنها از مواد بازیافتی اشاره نمود. این الیاف ها از شیشه هایی از قبیل شیشه خودرو و بطری های مختلف به همراه ماسه و رزین تولید شده و پس از استفاده و تخریب، مجدد قابل بازیافت می باشند. به همین دلیل تاثیر منفی بر سلامت محیط زیست ایجاد نخواهند کرد.

همچنین لازم به ذکر است که خرید پشم شیشه و صرف هزینه برای نصب آن در نهایت منجر به کاهش مصرف انرژی خواهد شد. در واقع استفاده از این گروه از عایق های حرارتی تا حد بسیار زیادی از هدر رفتن انرژی ساختمان های مسکونی و تاسیسات جلوگیری نموده و به همین دلیل انتخاب آنها گام بزرگی برای سلامت محیط زیست خواهد بود.

خرید پشم شیشه

گروه حبیبی تجارت از جمله مراکز و نمایندگی های برندهای شناخته شده در حوزه تولید انواع پشم شیشه می باشد که به صورت اینترنتی محصولات خود را به فروش میرساند. محصولات این مجموعه شامل انواع پشم شیشه های متری و کیلویی، رول، لوله ای و تخته ای با روکش و بدون روکش می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید می توانید با کارشناسان حبیبی تجارت تماس بگیرید.

سوالات متداول

پشم شیشه از مواد بازیافتی و شیشه ای تولید شده و در نهایت به صورت الیاف سوزنی فشرده در شکل لوله ای، تخته ای و رولی مورد استفاده قرار میگیرند.

به منظور بهبود ضریب نفوذ مواد عایق و افزایش راندمان و کارایی آنها و همچنین جلوگیری از آسیب وارد شدن به محیط زیست، در سالهای اخیر فناوری نانو برای تولید این مواد به کار گرفته شده است.

گروه حبیبی تجارت از جمله مراکز و نمایندگی های برندهای شناخته شده در حوزه تولید انواع پشم شیشه می باشد که به صورت اینترنتی محصولات خود را به فروش میرساند.

مریم حبیبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پشم شیشه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین