پشم شیشه ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

محصولات پشم شیشه ایرانپشم شیشه رولی یا پتوییپانل سختعایق لوله پشم شیشهایزوگام پشم شیشه ایرانصادرات پشم شیشه ایرانخرید پشم شیشه ایرانقیمت پشم شیشه ایران
پشم شیشه ایران - حبیبی تجارت
پشم شیشه ایران از جمله برندهای شناخته شده در این حوزه می باشد که در سال 1346 به عنوان اولین تولید کننده عایق های حرارتی در ایران فعالیت خود را آغاز نمود. این برند در حال حاضر در کرج و شیراز کارخانه تولید عایق های حرارتی به شکل پشم شیشه و ایزوگام داشته و سهم بالایی در صادرات دارد. حبیبی تجارت؛ ارائه دهنده انواع پشم شیشه ایران در ادامه نگاهی جامع به این محصولات و برند خواهد داشت.
پشم شیشه ایران - حبیبی تجارت

محصولات پشم شیشه ایران

در سال 1346 برای اولین بار پشم شیشه ایران با دانش فنی به دست آمده از شرکت سنت گوبن فرانسه و اونرزكورنينگ تولید عایق های حرارتی را با نام ایزوگام آغاز نمود. 

در ابتدای راه این مجموعه تنها یک شعبه در شیراز داشته و به مرور به دلیل افزایش بیش از اندازه تقاضا، در تهران نیز کارخانه تولید پشم شیشه راه اندازی شد. به مرور و با توسعه تجهیزات و ورود ماشین آلات پیشرفته در سال 1383 کارخانه ای در کرج برای تولید این الیاف های عایق توسط برند ایران راه اندازی شد. به طوریکه در حال حاضر انواع پشم شیشه و ایزوگام توسط این مجموعه ارائه میشود.

در این مجموعه انواع پشم شیشه لوله ای، تخته ای و رولی، ایزوگام و عایق لوله تولید شده و غیره تولید و بیشتر سهم بازار به پشم شیشه تولید شده توسط آن اختصاص یافته است. محصولات پشم شیشه ایران عبارتند از:.

پشم شیشه رولی یا پتویی

از محصولات بسیار پرکاربرد پشم شیشه ایران می توان به پشم شیشه های رولی یا پتویی اشاره نمود که الیاف های سخت استفاده شده در آنها با رزین و حرارت به مقاومت بالایی میرسند. این پشم شیشه ها در انواع مختلف بدون روکش، با روکش آلومینیوم و توری نخ شیشه و همچنین کاغذ در بازار ارائه میشوند..

پانل سخت

پانل های سخت که با نام پشم شیشه تخته ای نیز شناخته شده می باشند از دیگر محصولات پرکاربرد می باشند. این پانل ها به دلیل قرار گرفتن در دمای بسیار بالا و استفاده از مواد رزینی به صورت تخته ای با دانسیته بالا تبدیل میشوند. مانند نوع پتویی این پانل ها نیز به صورت با روکش آلومینیومی و بدون روکش در دسترس بوده و ضخامت آنها بین 25 تا 100 میلیمتر متغیر می باشد.

عایق لوله پشم شیشه

عایق لوله پشم شیشه یا ایزوگام PS از محصولات پرکاربرد پشم شیشه ایران می باشد که بیشتر برای محیط های صنعتی و عایق کردن تاسیسات استفاده میشود. در روند تولید این گروه از عایق های حرارتی و صوتی، الیاف با رزین و گرما فشرده شده و ساختاری شبیه به لوله پیدا می کنند. با توجه به اینکه رزین مورد استفاده در روند تولید این عایق ها غیر قابل اشتعال می باشد، به همین دلیل در محیط هایی با شرایط دمایی مختلف و گرمای بسیار زیاد قابل استفاده می باشند.


برای خواندن مطالب درمورد قیمت پشم شیشه تخته ای میتوانید:

علاوه بر عایق های حرارتی و صوتی، پشم شیشه ایران در زمینه تولید عایق های رطوبتی نیز فعالیت دارد. از جمله محصولات قرار گرفته در دسته عایق های رطوبتی این برند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  

__ ایزوگام ساده فویلدار

__ ایزوگام ماسه ای

__ ایزوگام تک لایه ای ترموباندی

__ ایزوگان سنگریزه ای

__ ایزوگام تک لایه ای پلی استر دوختی

__ پانل نیمه سخت پشم شیشه

__ پشم شیشه سفید بدون رزین

پشم شیشه ایران - حبیبی تجارت

ایزوگام پشم شیشه ایران

 

یکی از اصلی ترین محصولات تولید شده در برند پشم شیشه ایران، انواع ایزوگام می باشد که در کارخانه کرج تهیه میشوند. ایزوگام های تولیدی در این مجموعه دارای تنوع بالایی بوده و همان طور که اشاره شد انواع ایزوگام معمولی، فویلدار، ساده، ماسه ای، تک لایه ای ترموباندی و غیره را شامل میشود. از بهترین نمونه های این ایزوگام ها می توان به نوع فویل دار اشاره نمود که مقاومت بسیار بالایی دارند.

ایزوگام های فویلدار پشم شیشه ایران تولید شده در کرج به صورت یک و دو لایه تولید شده و ضخامت های متفاوت 2 تا 5.5 میلیمتری دارند. با توجه به اینکه روکش فویل برای این ایزوگام ها در نظر گرفته شده است، به همین دلیل در محیط هایی با شرایط آب و هوایی مختلف کاربرد داشته و مستحکم می باشند.

در روند تولید این نوع ایزوگام، یکپارچه شدن سطح با قیرهای پلیمری انجام شده و در انواع مختلف ایزوگام پشم شیشه ایران نوع S و A در بازار ارائه میشوند. نوع S این ایزوگام ها حاوی استایرن، بوتالین و استایرن بوده و در نوع A از اتکتیک پلی پروپیلن استفاده میشود.

صادرات پشم شیشه ایران

 

سابقه فعالیت بسیار بالا و استفاده از دانش و تجهیزات روز دنیا در روند تولید عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی باعث شد تا صادرات پشم شیشه ایران با سرعت بالایی رشد پیدا کند. در حال حاضر این برند که دارای سهامی عام می باشد، سهم زیادی در صادرات داشته و در ابتدای سال 1400 صد درصد صادرات آن افزایش پیدا کرده است. ارمنستان، ترکیه، سوریه، قندهار افغانستان، تاجیکستان، اربیل و سلیمانیه عراق از جمله بازارهای خارجی می باشند که محصولات پشم شیشه ایران به آنها صادر میشود.

پشم شیشه ایران - حبیبی تجارت

خرید پشم شیشه ایران

 

حبیبی تجارت از جمله نمایندگی ها و مراکز فروش انواع محصولات و عایق های حرارتی و صوتی گروه پشم شیشه ایران می باشد که امکان خرید اینترنتی را فراهم نموده است. با توجه به اینکه کارخانه های اصلی این برند در شیراز و کرج فعالیت دارند، لذا می توانید بدون مراجعه حضوری و به صورت کاملا اینترنتی و بدون واسطه محصولات را با قیمت ارزان به صورت اینترنتی خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان به منظور آشنایی با ویژگی های هر یک از محصولات می توانید با کارشناسان حبیبی تجارت تماس بگیرید.

قیمت پشم شیشه ایران

 

در تعیین قیمت محصولات این مجموعه مانند سایر برندها عوامل مختلفی نقش دارند. همان طور که اشاره شد، پشم شیشه های تولید شده توسط این برند در انواع مختلف رولی و عایق لوله ای و تخته ای بوده و از نظر ضخامت و دانسیته و همچنین روکش با هم فرق دارند. به همین دلیل قیمت های متفاوتی برای آنها ارائه میشود. همچنین لازم به ذکر است که نحوه خرید و عمده یا جزئی بودن سفارش و همچنین تعداد واسطه ها بین کارخانه تا خریدار نهایی نیز به شدت بر قیمت ها اثرگذار می باشد.

سوالات متداول

علاوه بر عایق های حرارتی و صوتی، پشم شیشه ایران در زمینه تولید عایق های رطوبتی نیز فعالیت دارد.

پانل های سخت که با نام پشم شیشه تخته ای نیز شناخته شده می باشند از دیگر محصولات پرکاربرد می باشند. این پانل ها به دلیل قرار گرفتن در دمای بسیار بالا و استفاده از مواد رزینی به صورت تخته ای با دانسیته بالا تبدیل میشوند.

در تعیین قیمت محصولات این مجموعه مانند سایر برندها عوامل مختلفی نقش دارند. همان طور که اشاره شد، پشم شیشه های تولید شده توسط این برند در انواع مختلف رولی و عایق لوله ای و تخته ای بوده و از نظر ضخامت و دانسیته و همچنین روکش با هم فرق دارند. به همین دلیل قیمت های متفاوتی برای آنها ارائه میشود.

مریم حبیبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پشم شیشه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین