قیمت پشم شیشه تخته ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

پشم شیشه تخته ای چیست؟عوامل موثر بر قیمت پشم شیشه تخته ایقیمت پشم شیشه تخته ای با روکش و بدون روکشقیمت پشم شیشه تخته ای بر اساس ضخامتقیمت پانل بر اساس دانسیتهپشم شیشه تخته ای خارجیکاربرد پشم شیشه ای تخته ایمزایای پشم شیشه تخته ایخرید ارزان قیمت پشم شیشه تخته ای
قیمت پشم شیشه تخته ای - حبیبی تجارت
قیمت پشم شیشه تخته ای به عوامل متعددی بستگی دارد و به دلیل تنوع بالا در این الیاف های عایق، در بازار با نرخ های مختلفی می توان آنها را خریداری کرد. نوع روکش، میزان ضخامت و کیفیت پشم شیشه و برند تولید کننده از جمله فاکتورهای بسیار مهم در تعیین قیمت آنها می باشند. حبیبی تجارت؛ ارائه دهنده پشم شیشه در ادامه قیمت ها را با هم مقایسه و نحوه خرید ارزان آنها را ارائه خواهد داد.
قیمت پشم شیشه تخته ای - حبیبی تجارت

پشم شیشه تخته ای چیست؟

علیرغم وجود مواد عایق متعدد، پشم شیشه از گذشته تا امروز از کاربرد بسیار گسترده ای برخوردار بوده است. این مواد که با الیاف شیشه ای، ماسه و رزین و سایر مواد در حرارت بالا تولید میشوند، از نظر ساختار و شکل ظاهری دارای تنوع بالایی هستند. پشم شیشه تخته ای یکی از پرکاربردترین انواع این مواد عایق می باشند که در عایق کاری سقف و کف و دیوارها و سردخانه ها و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع پشم شیشه پس از فشرده سازی و حرارت دهی در دمای بالا در نهایت به تخته های ضخیم تبدیل شده میشوند. با توجه به ساختار تخته ای این مواد عایق به آنها پانل نیز گفته میشود و در انواع مختلف با روکش و بدون روکش در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند..


برای خواندن مطالب درمورد پشم شیشه ایران میتوانید:

عوامل موثر بر قیمت پشم شیشه تخته ای

 

با کمی جستجو پی به تنوع بالا در پشم شیشه های تخته ای از نظر ضخامت و نوع روکش و سایر فاکتورها خواهید برد. علاوه براین، قیمت پشم شیشه تخته ای نیز در طیف گسترده ای تغییر نموده و دلیل آن، فاکتورهای متعدد موثر در نرخ گذاری آنها می باشد. از مهم ترین مواردی که در محاسبه قیمت پانل موثر می باشند می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

قیمت پشم شیشه تخته ای با روکش و بدون روکش

پانل های مورد استفاده در صنعت غیر قابل انعطاف می باشند و برای حفظ ساختار آنها و ممانعت از به هم پاشیدگی آنها، روکش های را برای این الیاف ها در نظر میگیرند. در حالت کلی عایق های پشم شیشه ای تخته ای در سه نوع با روکش آلومینیومی، کاغذ کرافت و بدون روکش تولید میشوند.

قیمت پشم شیشه تخته ای با روکش آلومینیومی یا فلزی به دلیل ماندگاری بسیار بالا و ضخامت ورق های فلز به کار رفته در آنها گران تر از سایر مدل ها می باشد. در مقایسه با نوع با روکش با کاغذ کرافت، نوع بدون روکش ارزان تر بوده و البته سطح آنها آسیب پذیر تر می باشد.

قیمت پشم شیشه تخته ای بر اساس ضخامت

تخته های عایق غیر قابل انعطاف در ضخامت های متعددی تولید و بر اساس محل نصب گزینه های مناسب آنها انتخاب میشوند. به طوریکه پانل های مورد استفاده در سقف سردخانه و گرم خانه ها ضخامت بالایی داشته و برای عایق کاری کف ساختمان های مسکونی از نوع کم قطرتر استفاده میشود. هر چه ضخامت این پانل ها بیشتر باشد به همان نسبت نیز وزن آنها افزایش پیدا نموده و قیمت گران تر میشود.

قیمت پشم شیشه ها بر اساس ضخامت های 10 تا 100 میلیمتر تعیین می گردد و هر چه ضخیم تر باشند، متریال بیشتری برای تولیدشان استفاده شده و بر همین اساس نیز گران تر خواهند شد.

قیمت پانل بر اساس دانسیته

میزان تراکم لایه ها و منافذ موجود در آنها در پشم شیشه های تولید شده توسط برندهای مختلف با هم تفاوت دارد. از جمله دانسیته های ارائه شده برای این محصولات می توان به 24، 36، 80 و 100 کیلوگرم بر متر مکعب اشاره نمود. این کاملا طبیعی است که هر چه دانسیته بیشتر باشد، به همان نسبت نیز قیمت های آنها افزایش پیدا خواهد کرد. لازم به ذکر است که دانسیته و ضخامت ارتباط مستقیم با کیفیت و ضریب نفوذ حرارت و صوت داشته و پایین بودن آین فاکتور و ارزان بودن قیمت دلیل بر نامرغوب بودن پانل می باشد.

پشم شیشه تخته ای خارجی

 

پشم شیشه های موجود در بازار توسط برندهای مختلف داخلی از قبیل آریانا و ایران و همچنین برندهای خارجی تولید شده و از نظر ویژگی با هم تفاوت دارند. نوع مرغوب این پانل ها که توسط برندهای معروف خارجی تولید میشوند از نظر قیمت و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. دلیل این تفاوت نرخ نه تنها در کیفیت، بلکه در نوسانات نرخ ارز و مالیات و قوانین گمرکی می باشد. البته برخی از این مواد که توسط برندهای چینی تولید میشوند کیفیت پایینی داشته و دانستیته کم آنها در نهایت منجر به ارزان تر شدن قیمت پانل خواهد شد.

قیمت پشم شیشه تخته ای - حبیبی تجارت

کاربرد پشم شیشه ای تخته ای

 

همان طور که در طول متن نیز اشاره شد، ضخامت و دانسیته این مواد عایق متفاوت بوده و بر همین اساس می توان کاربردهای مختلفی را برای آنها ارائه داد. پانل به دلیل نوع الیاف به کار رفته در آنها در برابر حرارت و صوت عایق بوده و از مهم ترین موارد کاربرد آنها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • عایق سازی سقف های شیروانی
  • عایق سازی کف و سقف ساختمان های مسکونی
  • استفاده از پانل در ساخت استودیو ضبط صدا
  • عایق کاری تالارها، سالن های برگزاری سمینار و کنفرانس در برابر صدا

 

مزایای پشم شیشه تخته ای

مواد عایق تولید شده توسط پشم شیشه به صورت رول، الیاف کیلویی و تخته ای در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. علیرغم قیمت نسبتا زیاد پشم شیشه ای تخته ای، مزایای متعدد آن منجر به کاربرد زیاد آنها شده است. مهم ترین مزیت های این مواد عایق عبارتند از:

__ استفاده آسان برای سطوح صاف

__ حمل و نقل و جا به جایی آسان

__ ماندگاری بالا به دلیل استفاده از روکش های فلزی

__ جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ و باکتری

__ غیر قابل اشتعال

__ بدون مواد سمی

__ عایق حرارتی و صوتی بسیار قوی

خرید ارزان قیمت پشم شیشه تخته ای

 حبیبی تجارت یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده انواع مواد عایق حرارتی و صوتی به صورت عمده و جزئی می باشد. برای خرید ارزان قیمت پشم شیشه تخته ای می توانید از خدمات این مجموعه استفاده نموده و انواع پانل با روکش و بدون روکش را بدون واسطه در محل مورد نظر تحویل بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش حبیبی تجارت تماس بگیرید.

سوالات متداول

پشم شیشه تخته ای یکی از پرکاربردترین انواع این مواد عایق می باشند که در عایق کاری سقف و کف و دیوارها و سردخانه ها و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

پانل های مورد استفاده در صنعت غیر قابل انعطاف می باشند و برای حفظ ساختار آنها و ممانعت از به هم پاشیدگی آنها، روکش های را برای این الیاف ها در نظر میگیرند. در حالت کلی عایق های پشم شیشه ای تخته ای در سه نوع با روکش آلومینیومی، کاغذ کرافت و بدون روکش تولید میشوند.

پشم شیشه های موجود در بازار توسط برندهای مختلف داخلی از قبیل آریانا و ایران و همچنین برندهای خارجی تولید شده و از نظر ویژگی با هم تفاوت دارند. نوع مرغوب این پانل ها که توسط برندهای معروف خارجی تولید میشوند از نظر قیمت و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند.

مریم حبیبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پشم شیشه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین