قیمت انواع پشم شیشه

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از پشم شیشه در دوخت پالتوسفارش انواع پشم شیشه پالتوانواع پشم شیشهپشم شیشه پتویی یا رولی: پشم شیشه تخته ای:پشم شیشه لوله ای: پشم شیشه متری:پشم شیشه کیلویی: مزیت پشم شیشه
قیمت انواع پشم شیشه - حبیبی تجارت
برای آگاهی از قیمت انواع پشم شیشه پالتو با ما همراه باشید. این محصول در جهت حفظ گرمای بدن در البسه به کار می رود و دارای اندازه های گوناگونی به لحاظ ضخیم بودن یا نازک بودن می باشد. قیمت ها متناسب با درجات کمی و کیفی محصول است. شما مشتریان گرامی با همراهی ما در این مقاله می توانید سطح آگاهی خود را ارتقاء ببخشید. قیمت انواع پشم شیشه پالتو

استفاده از پشم شیشه در دوخت پالتو

استفاده از پشم شیشه در دوخت پالتو به لحاظ اینکه پشم شیشه یک عایق حرارتی بسیار خوب و با کیفیت می باشد در دوخت انواع پالتو از آن استفاده می شود. این محصول از نفوذ سرما و بادهای سرد به درون بدن ممانعت می کند و حس گرمایشی خوبی در بدن کاربر ایجاد می کند. برای اینکه از نحوه به کارگیری پشم شیشه در درون پالتو مطلع باشید بهتر است بدانید که الگوی پارچه ای روی پشم شیشه برش زده می شود و از طریق دستگاه های پرس مجهز در کارگاه های تولیدی روی ریل دستگاه حرکت می کند و پرس می شود و از آن طرف دستگاه به صورت فیکس شده بیرون می آید. قابلیت دوخت در بخش دیگر کارگاه را پیدا می کند. اصولا از پشم شیشه پارچه ای استفاده می شود و بعد از پرس شدن به آسانی در الگوی برش زده دوخته می شود. اغلب برای آستر پالتو پارچه با جنس ساتن را استعمال می کنند چون ضخامت مناسبی دارد و خیلی خوب زیر چرخ می رود و دوخت راحتی دارد. پوشیدن پالتو با محتوای پشم شیشه و آستر ساتن در روزهای سرد سال لذت بخش و دلچسب است و حس خوبی به کاربر می دهد.

سفارش انواع پشم شیشه پالتو

سفارش انواع پشم شیشه پالتو انواع پشم شیشه پالتو را می توانید در قالب متعدد با قیمت عمده و مستقیم از طریق سایت تهیه و خریداری نمایید. قیمت این محصول بستگی به موارد زیادی دارد. از جمله می توان به ضخامت و قطور بودن آن و همچنین میزان تراکم و فشردگی آن اشاره کرد. پشم شیشه لباس نیز از انواع این محصول بشمار می آید و صرفا برای دوخت البسه کاربرد پیدا می کند. پشم شیشه در انواع مختلفی قابلیت عرضه به بازار دارد. شما با برقراری تماس با واحد فروش سایت می توانید انواع پشم شیشه مخصوص پالتو را با قیمتی که مقرون به صرفه است در متراژ بالا سفارش دهید. قیمت عرضه شده این محصول صنعتی متناسب با نوع کیفیت آن می باشد و چون به روش مستقیم و کلی عرضه می شود بسیار ارزان محاسبه می شود. سایت به عنوان نماینده فروش محصولات متعدد مفتخر است سهمی هر چند اندک در ارائه خدمات به شما عزیزان داشته باشد. رضایتمندی شما مشتریان محترم جزو اصول کاری ما بشمار می آید.

قیمت انواع پشم شیشه فویل دار

قیمت انواع پشم شیشه با توجه اینکه فویل دار می باشد یا خیر، ایرانی است یا خارجی، دانسیته آن چقدر است، نحوه خرید به چه صورت می باشد و غیره تعیین می گردد. در دسته بندی کلی می توان پشم شیشه ی مورد استفاده در فرآیندهای عایق کاری را به روکش دار و بدون روکش تقسیم بندی کرد. نوع روکش دار نیز دارای انواع مختلف روکش با کاغذ کرافت، فویل آلومینیومی و پارچه ای بوده و از نظر قیمت و کیفیت متفاوت می باشند.

قیمت انواع پشم شیشه فویل دار به ضخامت ورق فلزی و متریال به کار رفته در آنها بستگی دارد. هر چه فویل محکم تر و باکیفیت تری بر روی الیاف های عایق حرارتی و صوتی استفاده شود، به همان نسبت نیز قیمت آنها بیشتر خواهد شد. علاوه براین، میزان ضخامت پشم شیشه و دانسیته آنها نیز بر قیمت ها تاثیر زیادی دارند. هر چه ضخامت الیاف بیشتر باشد، به همان نسبت قیمت آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

انواع پشم شیشه

 

علاوه بر تفاوت هایی که در نوع روکش به کار رفته در این پشم شیشه ها وجود دارد، ساختار و شکل ظاهری آنها نیز با هم متفاوت می باشد. بر همین اساس نیز قیمت انواع پشم شیشه و کیفیت و ضریب نفوذ و کاربرد آنها متفاوت خواهد بود. انواع پشم شیشه عبارتند از:

پشم شیشه پتویی یا رولی:

این گروه از پشم شیشه ها به صورت رول در متراژهای مختلف ارائه شده و نوع مرغوب آنها روکش آلومینیومی دارد. به دلیل رول بودن این نوع پشم شیشه، از آنها برای عایق کاری سطوح و کف و سقف استفاده شده و از نظر عرض با هم تفاوت دارند.

پشم شیشه تخته ای:

یکی از گزینه های تقریبا گران قیمت در میان انواع پشم شیشه، نوع تخته ای می باشد که کاربرد صنعتی دارد. این پشم شیشه ها در اثر حرارت دهی و فشار به صورت تخته های ضخیم با دانسیته بالا تبدیل شده و عایق بسیار قوی در برابر حرارت و صوت به شمار می روند.

پشم شیشه لوله ای:

برای عایق بندی لوله و تاسیسات از پشم شیشه های لوله ای استفاده میشود که یک سمت از آنها دارای برش بوده و روی لوله را به طور کامل میپوشانند. این نوع از پشم شیشه ها در قطرهای مختلفی تولید شده و متناسب با لوله های مختلف می توان گزینه های متعددی را استفاده نمود.

پشم شیشه متری:

از دیگر نمونه های ارزان قیمت در میان انواع پشم شیشه می توان به نوع متری آنها اشاره نمود. این پشم شیشه ها که اغلب بدون روکش می باشند، ضخامت کمی داشته و در تولید پتو، لحاف و تشک و لباس های زمستانی کاربرد دارند.

پشم شیشه کیلویی:

با توجه به لطافت پشم شیشه و همچنین عایق بودن آنها، از این الیاف در تولید بالشت نیز استفاده میشود. پشم شیشه های مورد استفاده برای تولید بالشت به صورت کیلویی ارائه میشود.

مزیت پشم شیشه

 

مهم ترین مزیت پشم شیشه گران قیمت و نوع ارزان آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

__ عایق بسیار قوی در برابر حرارت و صوت و جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان های مسکونی و صنعتی

__ عدم تولید گازهای سمی در محیط های سرپوشیده و روباز

__ مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و ذوب شدن در دمای 550 درجه سانتیگراد

__ عدم اشتعال در صورت آتش سوزی

__ وزن سبک و حمل و نقل و نصب آسان

__ قابل تولید با شیشه های بازیافتی و دوستدار محیط زیست

__ به دلیل تولید این الیاف های عایق در چگالی های مختلف، کاربرد زیادی دارند.

__ این نوع از الیاف های عایق توسط برندهای ایرانی نیز قابل تولید بوده و قیمت انواع روکش دار و بدون روکش آنها نسبت به نوع خارجی ارزان تر می باشد.

معایب پشم شیشه

علیرغم مزایای متعددی که این نوع از الیاف ها به همراه دارند، در ساختار آنها برخی از نقاط منفی نیز مشاهده میشود. به عنوان مثال، سطح پشم شیشه دارای منافذ متعددی بوده و به همین دلیل نم و رطوبت به درون آنها به مرور نفوذ می کنند و به همین دلیل نمی توان از آنها به عنوان عایق رطوبتی استفاده کرد. همچنین لازم به ذکر است که تماس پشم شیشه با پوست دست و چشم منجر به خارش و سوزش شده و همچنین می تواند باعث بروز بیماری های تنفسی گردد.  

قیمت انواع پشم شیشه فویل دار - حبیبی تجارت

سوالات متداول

سطح پشم شیشه دارای منافذ متعددی بوده و به مرور نم و رطوبت به درون آنها  نفوذ می کنند و به همین دلیل نمی توان از آنها به عنوان عایق رطوبتی استفاده کرد. همچنین لازم به ذکر است که تماس پشم شیشه با پوست دست و چشم منجر به خارش و سوزش شده و همچنین می تواند باعث بروز بیماری های تنفسی گردد.  

با توجه به لطافت پشم شیشه و همچنین عایق بودن آنها، از این الیاف در تولید بالشت نیز استفاده میشود. پشم شیشه های مورد استفاده برای تولید بالشت به صورت کیلویی ارائه میشود.

پشم شیشه مزیت های زیادی دارد از جمله اینکه عایق بسیار قوی در برابر حرارت و صوت و جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان های مسکونی و صنعتی است.

مریم حبیبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پشم شیشه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین